Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Výrobný pracovník v Trnave so mzdou až 1190€ - 13.plat, doprava, ubytovanie

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme šikovných výrobných pracovníkov. Možnosť výberu prevádzky podĺa Vašich skúseností.

Vašom náplňou práce ako operátora bude:

• na montáži: obsluha linky, práca v takte, montovanie a skladanie dielov do automobilov,
• na zvarovni: obsluha robotov a kontrola kvality vyrobených kusov,
• na kvalite: kontrolovanie kvality vyrobených automobilov,
• na lakovni: kontrola laku, odstraňovanie menších chýb.

Upresnenie platových podmienok

1190€ (850€ + nočný príplatok (60€ až 120€) + individuálna výkonnostná prémia ( až do výšky 220€) + zákonné prípatky

Benefity a ďalšie výhody

• individuálna prémia do výšky 220€
• UBYTOVANIE (1. mes. zadarmo, od 2. mes len 80€)
• 13. plat
•zabezpečená teplá strava v jedálni od 1€
• navyšovanie platu
• DOPRAVA zabezpečená zo Šale
• príplatky za nadčasy, nočné, víkendy
• možnosť ZÁLOH

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, zašlite nám prosím svoj životopis, alebo nás kontaktujte na tel.č.: 0948 940 307.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

• skúsenosť s prácou vo výrobe výhodou
• ponuka vhodná aj pre absolventa
• ochota pracovať na tri zmeny
• zodpovednosť, spoľahlivosť
• manuálna zručnosť
• dobrý zdravotný stav

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie