Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Operátor skladu so mzdou 980 € + stravné lístky.

TRANSFER International Staff k.s.22.09.2021

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Zamestnanec transportnej logistiky vykonáva nasledujúce činnosti:

- dodáva a odoberá prázdne palety a mraziace boxy z a do oddelenia príjmu a kompletácie tovaru,

- zabezpečuje poriadok na pracovisku (v sklade),

- vyprázdňuje všetky zberné nádoby na fólie a kartóny v sklade,

- zabezpečuje triedenie cenných surovín a pomôcok,

- prepravu a sanitu mraziarenských boxov,

- obsluha balíkovacieho lisu

Pracovný čas v trojzmennom rozvrhu: 07:00-14:30 14:30-22:00 22:00-05:00

Upresnenie platových podmienok

5,95€/hod. + stravné lístky

Benefity a ďalšie výhody

- priemerný mesačný zárobok 1000€ brutto
- stravné lístky v hodnote 4€
- možnosť záloh

Možnosť prestupu do kmeňa po skúšobnej dobe.

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- platný preukaz na vozík (elektrický) A,B,C,D

- ochota pracovať v trojzmennom pracovnom režime,

- manuálna a fyzická zdatnosť,

- stredoškolské vzdelanie,

- dobrý zdravotný stav,

- ochota dochádzať do zamestnania.