Vaša práca
je naším poslaním.

Pracuj vo výrobe so mzdou až 1170 eur mesačne! Ubytovanie a doprava zabezpečené! Vhodné aj pre ženy!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Obsadzované pracovné miesta sú na montážnej linke.
Práca je vhodná aj pre ženy a absolventov.
Stačí mať chuť a odhodlanie manuálne pracovať.
Pri nástupe poskytuje zamestnávateľ všetky potrebné zaškolenia.

Ponúkaný plat

1170 EUR

Upresnenie platových podmienok

1 170 EUR/mesiac 1 170 EUR/mesiac Základná mzda od 905€ + bonus 5-15% + príspevok na dopravu 20€ + zákonné príplatky

Benefity a ďalšie výhody

- zabezpečené UBYTOVANIE
-bezplatná DOPRAVA z Leopoldova a okolia
-bezplatná doprava z ubytovanie
-príspevok vo výške 20eur ak využívate vlastnú dopravu
-Možnosť získania mesačného bonusu vo výške do 15% zo základnej mzdy
-13. PLAT
-zákonné príplatky

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

-manuálna zručnosť
-spoľahlivosť
-samostatnosť
-chuť pracovať a ochota pracovať na zmeny

- zmysel pre detail

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie