Vaša práca
je naším poslaním.

Pracuj ako montážnik v Nitre iba 4 dni v týždni s platom 1170€! + doprava a ubytovanie zabezpečené!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

-ide o súhrn činností , ktoré vedú ku kompletizácií áut
- obsluha automatických a poloautomatických prístrojov
- kontrola kvality
- manipulácia s materiálom podľa pokynov nadriadeného
- dodržiavanie BOZP

Upresnenie platových podmienok

905€-935€ základná mzda + motivačná odmena do výšky 15% + 13.plat + zákonné príplatky + príplatky za nadčasy

Benefity a ďalšie výhody

• Pracovná zmluva od začiatku na dobu neurčitú • Benefity a atraktívne finančné odmeňovanie • 13. plat • Flexibilné benefity vo výške 300€ ročne (voľný čas, relax, vzdelávanie...) • Stravovanie za 1€ • Životné a úrazové poistenie • Príspevok na DDS • Sociálne výhody • Systém školení a tréningov pre Váš rozvoj, ktorý je pre nás dôležitý • Moderne vybavené pracovné prostredie pre čo najlepšie podmienky na prácu aj na oddych • Možnosť kariérneho rastu • Zabezpečená autobusová doprava ZADARMO z vybraných smerov alebo príspevok na dopravu • UBYTOVANIE: 1. mesiac zadarmo, 2. mesiac 50 EUR, 3. mesiac 75 EUR a od 4. mesiaca si začnete prispievať 100 EUR

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

-ochota vycestovať za prácou
- dôslednosť
- dochvíľnosť
- spoľahlivosť
- zmysel pre detail

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie