Manažér obchodnej skupiny

12.07.2021 Ing. Martina Košíková

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Okres Lučenec, Okres Rimavská Sobota; Tornaľa
Pozícia / odvetvie: Finančný manažér, Finančný poradca
Ponúkaný plat (základná mzda): 1500 - 4000 EUR
- špeciálne podmienky pre manažérov z konkurencie, resp. so skúsenosťami v
obchode
- motivačné odmeňovanie vo forme fixného príjmu, provízií a bonusov
Termín nástupu do práce: od 1.9.2021
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť
Termín ukončenia výberového konania: 31.8.2021
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- manažovanie obchodnej skupiny - rozvoj, podpora, motivácia existujúcich
obchodníkov
- zodpovednosť za plnenie obchodných plánov
- výber nových obchodných zástupcov - náborové aktivity
- servis, odborné poradenstvo a konzultácie pre klientov
- zodpovednosť za prácu s pridelenou databázou spoločnosti

Benefity a ďalšie výhody:

- zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti Allianz
- prepracovaný systém vzdelávania
- využívanie moderných digitálnych nástrojov komunikácie s klientami
- existujúci tím obchodníkov
- profesionálny rozvoj a sebarealizácia
- možnosť kariérneho rastu

vybratí kandidáti budú kontaktovaní a pozvaní na osobný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Internet (e-mail, www), Microsoft Excel, Microsoft Word

organizovanie a plánovanie práce
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)