Vodič/ka NZV - Gáň /muži aj ženy/ oprávnenie na NZV - podmienka. (Stravné v 100% výške hradené, zálohy, doprava, ubytovanie) NÁSTUP HNEĎ!

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Okres Galanta
Gáň

Pozícia / odvetvie

Skladník

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

MHE I -picking, práca s ručným skenerom, NZV - práca s NZV vozíkom, nakládka, vykládka, zabezpečenie zaskladnenia, vyskladnenia, transportu materiálu, objednanie a prísun materiálu, štítkovanie, prebaľovanie , odsun prázdnych obalov v požadovanom množstve, čase a kvalite.

Zmennosť: práca v 3-zmennej prevádzke

UBYTOVANIE - zadarmo
DOPRAVA - zadarmo

Doprava je pre zamestnancov zabezpečená zadarmo z uvedených zastávok:
- Šaľa, Kráľová n. Váhom, Kajal, Galanta, Nebojsa
- Selice, Trnovec n. Váhom, Šaľa - Veča, Dlhá n. Váhom, Šoporňa, Pata
- Horný Čepeň, Stredný Čepeň, Šintava, Sereď, Dolná Streda, Váhovce
- Galanta
- Trstice, Kráľov Brod, Dolné Saliby, Horné Saliby, Matúškovo,
- Kolárovo, Neded, Vlčany, Žihárec, Tešedíkovo, Diakovce

Ponúkaný plat

800 - 1000 EUR

Upresnenie platových podmienok

Mzda Príjem pozostáva z nasledovných zložiek:
MHE I - základná hodinová mzda - 4,91€/hod brutto / 800€/mesiac brutto bez príplatkov
• mesačný výkonnostný bonus do výšky 10%
• nočný, víkendový príplatok podľa Zákonníka práce
• Príplatok za nadčas + 40% z priemernej mzdy
• Štátny sviatok 100% z priemernej mzdy
Strava - hodnota stravného lístku - 3,83€ - v plnej výške preplatený zamestnávateľom!!

Benefity a ďalšie výhody

Strava - hodnota stravného lístku - 3,83€ - v plnej výške preplatený

- Galanta

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno