Lekár špecialista v odbore gynekológia a pôrodníctvo - Medicínske centrum Nitra

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Nitra
Nitra

Pozícia / odvetvie

Lekár

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

* poskytovanie zdravotnej starostlivosti v rozsahu získanej odbornej kvalifikácie – špecializácia v odbore gynekológia  * samostatne vykonávanie preventívnej, diagnostickej a liečebnej činnosti

Benefity a ďalšie výhody

- plný úväzok alebo typ a výšku úväzku prispôsobený Vašim potrebám
- príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféra polikliniky
- skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
- možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
- benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že Vás pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis a my Vás budeme v krátkej dobe kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Všeobecne požadované znalosti

Empatická komunikácia Flexibilita Schopnosť rozhodovať (riešiť krízové situácie) Tímovosť Zodpovednosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie