Manažér v stavebnej firme

09.07.2021 PRO - BAU, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Závod
Okres Malacky
Pozícia / odvetvie: Projektový manažér v stavebníctve, Stavebný inžinier
Ponúkaný plat (základná mzda): 1300 - 1500 EUR
podľa odskúšaných schopností kandidáta plus motivujúce odmeny za ukončené dielo
Termín nástupu do práce: od 1.9.2021
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť
Termín ukončenia výberového konania: 31.8.2021
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

definovanie cieľov projektu na základe požiadaviek zákazníka, vypracovávať cenové ponuky, nastavovanie, plánovanie a sledovanie nákladov a postupov stavieb, podrobné a dôkladné poznanie projektovej dokumentácie, jej kontrola z hľadiska funkčnosti, kvality materiálov a výšky nákladov, sledovanie dodacích lehôt, fakturačných podmienok objednaného materiálu a služieb, analýza, štatistiky a report pridelenej výroby nadriadenému, vedenie realizačného tímu

Benefity a ďalšie výhody:

práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti, možnosť realizovať sa vo vyštudovanom odbore, uplatniť svoje doterajšie odborné skúsenosti, služobný telefón, notebook

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis. V prípade záujmu Vás budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B, C, B1, C1

Iné znalosti:

AutoCAD, CENKROS, Fakturácia, Hospodárska korešpondencia, Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word