Lekár - špecialista v odbore ortopédia - Medicínske centrum Nitra

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Nitra
Nitra

Pozícia / odvetvie

Lekár

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

* poskytovanie zdravotnej starostlivosti v rozsahu získanej odbornej kvalifikácie – špecializácia v odbore ortopédia  * samostatne vykonávanie preventívnej, diagnostickej a liečebnej činnosti * skrátenie čakacích lehôt pre pacientov

Ponúkaný plat

1500 - 1500 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféra nemocnice
- skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
- možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
- benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti
- úväzok 0,6

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, skrátený úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že Vás pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis a my Vás budeme v krátkej dobe kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Všeobecne požadované znalosti

Empatická komunikácia Flexibilita Schopnosť rozhodovať (riešiť krízové situácie) Tímovosť Zodpovednosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie