Vaša práca
je naším poslaním.

Pracuj ako montážnik 4 dni v týždni. Mzda až 1170€!! Vhodné pre ženy aj absolventov!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- pozície na výrobnej linke v takte

- na oddelení montáže

- obsluha prístrojov (automatické a poloautomatické)

- tréningová akadémia

- poskytnutie všetkých potrebných zaškolení

Ponúkaný plat

1170 EUR

Upresnenie platových podmienok

Od 905 EUR/mesiac 905-935€ + motivačné bonusy do 140€ + 13. plat + príplatky za nadčasy a prácu v noci

Benefity a ďalšie výhody

- nástupná mzda do 935€ (v závislosti od skúseností)
- možné odmeny vo výške do 15% zo základnej mzdy
- 13. plat
-zákonné príplatky
- zabezpečené UBYTOVANIE
- DOPRAVA z ubytovania z/do práce ZADARMO
- príspevok na dopravu vo výške 20 EUR mesačne (v prípade, ak využívate vlastnú dopravu)
-stravovanie na pracovisku s doplatkom len 1 euro
 -možnosť záloh

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

-manuálna zručnosť
-chuť a ochota pracovať na 2 zmeny (denné a nočné)

- zmysel pre detail

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie