Lekár oddelenia chirurgia Nemocnica Spišská Nová Ves

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Spišská Nová Ves

Pozícia / odvetvie

Lekár

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

* pod dohľadom kvalifikovaného lekára, primára oddelenia poskytovanie a zabezpečenie komplexnej odbornej zdravotnej starostlivosti v súlade s koncepciou daného odboru * v súlade s platnými právnymi predpismi, etickým kódexom a s ohľadom na práva pacientavykonávanie preventívnej, diagnostickej a liečebnej činnosti v príslušnom odbore a poskytovanie konziliárnej zdravotnej starostlivosti

Ponúkaný plat

1365 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- plný úväzok alebo typ alebo výšku úväzku prispôsobený Vašim potrebám
- príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféru nemocnice
- skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
- možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
- benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk

Všeobecne požadované znalosti

Od vhodného uchádzača očakávame:
- analytické myslenie
- dôslednosť
- znášanie záťažových situácií
- tímovosť
- spoľahlivosť

Vhodné pre absolventov

Áno

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B