Vaša práca
je naším poslaním.

Práca na pozícií operátor výroby len na 4 dni v týždni s platom až 1170€!! Vhodná pre ženy aj absolventov. Nástup možný ihneď.

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- práca na montážnej linke

- v takte

- práca v moderne vybavenom pracovnom prostredí
-tréningová akadémia

- všetky potrebné zaškolenia na výkon práce poskytnuté zamestnávateľom

Ponúkaný plat

1170 EUR

Upresnenie platových podmienok

1 170 EUR/mesiac základná mzda 905€ / 935€ + motivačná odmena do výšky 15% + zákonné príplatky + 13.plat

Benefity a ďalšie výhody

- nástupná mzda do 935€ (v závislosti od skúseností)
- odmeny do výšky 15%
- 13. plat
-príplatky zo zákona
- zabezpečené ubytovanie
- DOPRAVA z ubytovania z/do práce ZADARMO
- príspevok na dopravu vo výške 20 EUR mesačne (v prípade, ak nebudete využívať autobusovú dopravu)
-zabezpečené stravovanie s doplatkom len 1€
- príspevok na DDS
- možnosť záloh

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

-manuálna zručnosť
-chuť a ochota pracovať na 2 zmeny (denné a nočné)

- zmysel pre detail

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie