Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Pracovník/čka skladu na 3 zmeny - plat 1000€ + stravné lístky

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Ako skladník/čka transportnej logistiky , bude Vašou náplňou práce:

•dodávanie a odoberanie prázdnych paliet a mraziacich boxov z a do oddelenia príjmu a kompletácie tovaru,
•realizácia všetkých čistiacich prác v sklade,
•vyprázdňovanie všetkých zberných nádob na fólie a kartóny v sklade,
•prijímanie po prípade vykladanie nákladných áut, ktoré sa vracajú z predajní, vrátane kontroly prepravného listu,
•triedenie a spracovanie všetkých cenných surovín a pomôcok

Pracovný čas:
07:00-14:30
14:30-22:00
22:00-05:00

Upresnenie platových podmienok

5,94€/hod. + 4€ stravné lístky + zákonné príplatky

Benefity a ďalšie výhody

Priemerný mesačný zárobok 1000€ brutto
Stravné lístky v hodnote 4€
Možnosť záloh
Pracovné oblečenie a zateplená obuv
Možnosť prestupu do kmeňa po skúšobne dobe

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, neváhajte a zašlite nám svoj životopis, alebo nás kontaktuje na tel.č.: 0948 940 307.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

Stredoškolské vzdelanie
Skúsenosť s obsluhou elekrických vozíkov skupiny A,B,C,D
Preukaz na elektrický vozík skupiny A,B,C,D výhodou
Manuálna zručnosť
Ochota pracovať občas v chladnom prostredí
Flexibilnosť
Zodpovednosť
Dobrý zdravotný stav

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie