Vaša práca
je naším poslaním.

Zamestnaj sa na dobu neurčitú v automobilovom priemysle! Mzda až do výšky 1 173€ a doprava z okolia úplne zadarmo.

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Momentálne obsadzujeme pozície na výrobnej linke, predovšetkým na oddelení montáže, no tvoja práca môže pozostávať z viacerých činností, ako napríklad:
obsluha prístrojov (automatické a poloautomatické)
kompletizácia a montáž rôznych komponentov automobilu
kontrola kvality

Nemaj obavy, práca je vhodná naozaj pre každého, všetko potrebné ťa naučíme!

Upresnenie platových podmienok

905-935€ + motivačné bonusy do 140€ + 13. plat + príplatky za nadčasy a prácu v noci

Benefity a ďalšie výhody

Okrem lákavej mesačnej mzdy na teba čaká aj:
doprava z okolia úplne zadarmo
stravovanie v závodnej jedálni len za 1€
300€ ročný príspevok na relax, nákupy a vzdelávanie
zmluva na dobu neurčitú

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak ťa ponuka zaujala, neváhaj a kontaktuj nás na 0948 343 932 alebo pošli životopis na email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

My od teba budeme očakávať:
dobrý zdravotný stav
ochotu učiť sa nové veci
spoľahlivosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie