Vaša práca
je naším poslaním.

Práca v sklade s platom až 1050€!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Práca VODIČA na VZV zahŕňa:
• Príjem a výdaj materiálu do výroby, expedícia hotových výrobkov, zodpovednosť za efektívne a hospodárne používanie prostriedkov spoločnosti
• Fyzické preberanie materiálu na príjme
• Zaskladňovanie materiálu a príjem do skladového systému
• Inventúry skladových zásob
• Príprava materiálu do výroby a zásobovanie výroby a predvýroby
• Obsluha VZV a manipulačnej techniky

Upresnenie platových podmienok

830€ + Variabilná zložka mzdy 15% + zákonné príplatky za víkend a nočné zmeny

Benefity a ďalšie výhody

• Príjemné pracovné prostredie a stabilné zamestnanie
• Príplatok za nočnú zmenu, za sobotu a nedeľu podľa zákonníka práce
• Zvýšenie platu po 6 mesiacoch
• Letné a zimné prémie
• 13% variabilná odmena
• Príspevok na DOPRAVA alebo využitie našej dopravy z 9 smerov ZADARMO
• Stravovanie priamo v jedálni (výber zo 4 jedál/aj bezlepkové jedlo za 0,69 EUR)
• Možnosť zálohy už po odpracovaní jedného týždňa
• Koordinátor k dispozícií každý pracovný deň
• Veľmi pekné ubytovanie zabezpečené ZADARMO
• Odmena za odporučenie zamestnanca

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

• prax a platné papiere na VZV • chuť pracovať • manuálna zručnosť • dobrý zdravotný stav (dobrý zrak) • ochota pracovať na 3 zmennú prevádzku

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie