Elektrikár Nemocnica Spišská Nová Ves

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Spišská Nová Ves

Pozícia / odvetvie

Elektrikár

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

* Pravidelná údržba elektrotechnických zariadení a zabezpečovanie ich plnej funkčnosti. * Vykonávanie pravidelnej kontroly jednotlivých zariadení podľa kontrolného plánu.Operatívne riešenie vzniknutých problémov na rozvádzačoch a iných elektrotechnických zariadeniach. * Vedenie a pravidelná aktualizácia prevádzkových denníkov. * Čítanie technickej dokumentácie a dodržiavanie pracovných postupov v nadväznosti na dokumentáciu. * Navrhovanie rozmiestnenia elektrického vedenia, rozvádzačov, hlavných a vedľajších vypínačov a výstražných tabuliek. * Pripájanie, zapájanie a odpájanie zásuviek, rozvádzačov, vypínačov, prípojok, ističov, poistiek, transformátorov a iných elektrických zariadení. * Znalosť používania elektrikárskych nástrojov a prístrojov.

Ponúkaný plat

855 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféru nemocnice
- skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
- možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
- benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, skrátený úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás naša ponuka práce zaujala, zašlite nám svoj životopis na adresu: email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk

Všeobecne požadované znalosti

Nutné platné osvedčenie samostatného elektrotechnika §22 vyhlášky
- tímovosť
- samostatná práca
- operatívne myslenie
- manuálna zručnosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie