Poradca na pobočke

21.09.2021 Lenka Maková
Miesto práce: Hľadáme kolegu na pobočku v Dúbravke. Práca je na mandátnu zmluvu s nadštandartným odmeňovaním. Nová pobočka, priateľský kolektív a zázemie veľkej stabilnej firmy, Ti umožní splniť si svoje sny... Budeš potrebovať stredoškolské vzdelanie, odhodlanie a chuť ísť za svojim cieľom. Daj mi o sebe vedieť a povieme si viac na stretnutí.
Bratislava
Pozícia / odvetvie: Finančný poradca, Klientský poradca, Obchodník, predajca, Obchodný zástupca, Poisťovací poradca
Ponúkaný plat (základná mzda): Provízny systém s možnosťou vytvorenia fixnej zložky. Kvartálne a ročné bonusy. Príspevky na kancelárie. Fixná zložka platu je možná v prípade predošlých skúseností.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: internship, stáž, skrátený úväzok, živnosť
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práca na pobočke poisťovne. Telefonovanie. Stretnutia s klientmi - servis, nové zmluvy, pomoc s nahlasovaním poistných udalostí. Školenia. Porady.
Práca sa vykonáva na základe zmluvy o obchodnom zastúpení.

Benefity a ďalšie výhody:

Systém vzdelávania podporujúci osobný a kariérny rast. Podpora pre skúsených obchodníkov v podobe prideľovania existujúcich klientov. Firemné a skupinové teambuildingy.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: Slovenský jazyk
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Komunikatívnosť. Orientácia na efektivitu a výsledky. Spoľahlivosť. Chuť posúvať svoje hranice a pracovať na sebe.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Allianz – Slovenská poisťovňa, a. s., vznikla v roku 2003 zlúčením dvoch samostatných subjektov - Allianz poisťovne, a. s. a Slovenskej poisťovne, a. s. Ako univerzálna komerčná poisťovňa je dlhodobo jednoznačným lídrom na slovenskom poistnom trhu. Viac ako 1100 zamestnancov a 2900 obchodných zástupcov na Slovensku sa stará o vývoj, zlepšovanie a predaj kvalitných poistných produktov a služieb v oblastiach životného a úrazového poistenia, poistenia privátneho majetku a motorových vozidiel, poistenia zodpovednosti a tiež v oblasti poistenia priemyslu a podnikateľov. Od marca 2006 je súčasťou siete prvej európskej spoločnosti Allianz Sociates Europea (SE), ktorá má v regióne strednej Európy viac ako dva milióny klientov.

Oblasť pôsobenia:

Činnosti poisťovacích agentov a maklérov

Adresa:

Lenka Maková
Pavla Horova 6141/5
Bratislava - m. č. Devínska Nová Ves
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Saratovská 9, Bratislava - Dúbravka, 84102, Slovenská republika
Tel: 0917913036