Predavač/ka - pokladník/čka, Tornaľa

06.07.2021 LIDL Slovenská republika v. o. s. - Kariérne možnosti na predajniach

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Pozícia / odvetvie:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
• Monotónna práca u nás nemá miesto. Vďaka tejto pozícii si tak udržíš ideálny balans – časť dňa stráviš za pokladňou, tu druhú zas „na nohách“ v predajni.
• Pre našich zákazníkov budeš stelesňovať Lidl. Práve ty máš vplyv na ich celkovú spokojnosť.
• Preto sa budeš snažiť, aby bola naša predajňa krásna a čistá, aby sa zákazníci cítili počas nákupu čo najpríjemnejšie.
• Zabezpečíš, že naši zákazníci nájdu v predajni vždy čerstvé produkty v dostatočnom množstve.
• Budeš pomáhať svojmu tímu všade, kde ťa budú potrebovať – v predajni aj v sklade danej predajne.
• Budeš mať na starosti personálnu prácu pri dlhodobom zapracovaní zamestnancov z iných krajín skupiny Schwarz.
Ponúkaný plat (základná mzda):
408 - 790 EUR
Upresnenie platových podmienok:
Nástupná mesačná mzda pri úväzku 20 hod./týž. : 408 €
Nástupná mesačná mzda pri úväzku 25 hod./týž. : 510 €
Nástupná mesačná mzda pri úväzku 30 hod./týž. : 612 €
Nástupná mesačná mzda pri úväzku 35 hod./týž. : 714 €
Nástupná mesačná mzda pri úväzku 38,75 hod./týž. : 790 €
Garantovaný nárast mzdy v pracovnej zmluve prvé tri roky.
Benefity a ďalšie výhody:
• Istotu stabilnej práce a k nej patriacu zaujímavú mzdu,
• garantovaný nárast mzdy v pracovnej zmluve prvé tri roky,
• rovnakú mzdu pre mužov a ženy a zaplatenú každú odpracovanú minútu,
• pracovný pomer na dobu neurčitú,
• postupné zaškolenie, dlhodobé vzdelávanie a možnosť kariérneho rastu,
• Lidl benefitný portál v ročnej hodnote max. 250€, z ktorého si ty vyberieš benefity z jednotlivých kategórií:
- ZDRAVIE - napr. Multisport karta, vitamínový balíček, darčekový poukaz do lekárne,
- RODINA - napr. darček pre čerstvých rodičov,
- KULTÚRA - napr. lístky do kina, darčekové poukážky na kultúrne podujatia podľa výberu,
- VÝHODNÝ NÁKUP – poukaz do kníhkupectva, Lidlshopu či zľavového portálu,
- Lidl MERCH jedinečná kolekcia oblečenia a doplnkov pre našich zamestnancov pripravená v spolupráci so známymi slovenskými firmami.
• príspevok na stravovanie v hodnote 4€/deň,
• bezplatný asistenčný portál ak potrebuješ psychologickú, právnu či finančnú pomoc,
• penzijné pripoistenie po 1 odpracovanom roku vo výške 200 eur/rok,
• občerstvenie na pracovisku, zdravé raňajky na začiatku mesiaca,
• vitamínový balíček a darček k narodeninám či k Vianociam,
• odmenu za odporučenie kandidáta,
• zľavy u našich partnerov.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
3.8.2021
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
• Máš výučný list alebo stredoškolské vzdelanie.
• Získal/a si skúsenosti z práce v obchode? Super! No nie je to podmienkou.
• Budeš pracovať s ľuďmi a pre ľudí. Nemal by ti preto chýbať tímový duch, priateľskosť a spoľahlivosť.
• Si flexibilný/á, nebojíš sa na sebe pracovať.
• Nebojíš sa fyzickej práce a práce cez víkendy.