#TsmeMy

    Obchodný konzultant Telekom predajne - Bratislava

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislavský kraj; Bratislava
    Bajkalská 28

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    úryvok z hodnotenia zákaznika:

     "Rada vyjadrím svoju absolútnu spokojnosť s mojou obsluhou pri svojej poslednej návšteve vašej predajne. Mimoriadna vďaka patrí mladému pánovi, ktorý sa mi najviac venoval, bol neuveriteľne milý a ústretový, všetko mi trpezlivo vysvetlil, ukázal a nesmierne mi pomohol. Počas mojej (nie celkom krátkej) návštevy tejto vašej pobočky v OC Central som si všimla, že rovnako milí, ústretoví a veľmi šikovní sú tam všetci. Máte tam vskutku skvelý a evidentne zohratý tím. Kým mi jeden pán pripravoval zmluvy, druhý mi už ukazoval užitočné príslušenstvo k novému telefónu, ktoré som na jeho presvedčivé odporúčanie aj kúpila. Už dlho som nemala taký skvelý zážitok a pôžitok z nakupovania. Gratulujem k perfektnému tímu veľmi šikovných a prozakaznicky orientovaných ľudí a srdečne Ďakujem! "

    Pracujte v tíme, ktorý je aktívny a mladý. Užite si výhody spojené s prácou pre Slovak Telekom a staňte sa telekomunikačným špecialistom, ktorý je pripravený pomáhať každému zákazníkovi.

    Získajte služby a produkty, ktoré reprezentujú moderné technologické trendy a buďte súčasťou Magenta family.

    Všetko vás naučíme a nenecháme vás v tom osamote, ani počas dní, ktoré sú náročné. Sme jeden tím a spolu tvoríme Slovak Telekom.

    Našli ste sa v tomto texte? Potom pokračujte v čítaní!

    Čo bude vašou prácou

    • Inšpirovať a pomáhať.
    • Prezentovať a aktívne predávať naše produkty a služby.
    • Hľadať zákazníkom riešenia šité na mieru.
    • Odpovedať na otázky a pomáhať riešiť ich požiadavky a potreby.
    • Pomáhať s drobnými technickými úkonmi, napríklad s inštaláciou aplikácie.
    • Súťažiť o odmeny a užívať si prácu s ľuďmi.

    Čo vám ponúkame

    Sme jednotkou na trhu a odmeníme každého, kto nám pomáha napredovať. Naši najlepší konzultanti si vďaka odmenám môžu zarobiť až 2 000 € mesačne. A okrem štedrých bonusov majú pred sebou kariérou, ktorá ich môže posunúť až na miesto regionálnych manažérov.

    • Prácu pre jedného z TOP zamestnávateľov na Slovensku.
    • Sme jeden tím a sme v tom všetci spolu. Od začiatku máte k dispozícii trénerov, mentorov, koučov, shop manažérov a dalších kolegov, ktorí vám radi pomôžu a budú vám oporou.
    • Koľko si zarobíte, záleží len na vás. Nemáme hornú hranicu. Maximálny strop na vyplácanie variabilnej zložky neexistuje. Naši najlepší konzultanti si dokážu zarobiť až 2 000 € mesačne.
    • Dáváme vám priestor pre kariérny rast – mnohí naši kouči, tréneri, vedúci zmien a dokonca regionálni manažéri začínali ako predajcovia.
    • Hlavná je chuť učiť sa.
    • Zmeny máte naplánované mesiac dopredu. Spravidla ide o rozvrh na krátky a dlhý týždeň. V krátkom týždni budete mať až 5 dní voľna.

    A to nie je všetko

    • Vymakaný mobil – iPhone, Samsung, značka je len na vás.
    • Neobmedzený paušál.
    • Telekom produkty za zvýhodnené ceny (Magio TV zdarma, internet so zľavou, dva paušály pre blízkych so zľavou 50 % a veľa ďalšieho).
    • 4 dni voľna navyše (sick days).
    • Stravné v hodnote 4,50 €/deň bez doplatku zamestnanca aj počas dovolenky a PN.
    • Súťaže o rôzne ceny (kolobežka, mobil, darčekové poukazy atď.), vrátane exotických dovoleniek.
    • Zľavy na produkty a služby našich partnerov – masáže, elektronika, zdravotná starostlivosť (ProCare), šport (MultiSport) a kultúra.
    • Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie až 20 € ročne.
    • Kompenzáciu pri práceneschopnosti.
    • Pravidelné firemné podujatia (teambuildingy, Dni zdravia, Deň detí, vianočná párty).
    • Od začiatku ste priamym zamestnancom Slovak Telekomu.
    • Rekreačný poukaz – príspevok až do výšky 275 €.
    • Vlastná T-Univerzita so širokou ponukou najrôznejších kurzov úplne zdarma (rozvoj kritického myslenia, excel, manažérske schopnosti atď.).

    Ponúkaný plat

    840 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    + garantovaný bonus 250 € počas adaptácie, následne podľa plnenia Vašich predajných plánov

    Termín nástupu do práce

    dohodou (ASAP)

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Vhodné pre absolventov

    Nie

    Nie

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!