BALENIE KORENÍN - TILBURG, HOLANDSKO

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Tilburg - Holandsko
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    2000 - 2100 EUR
    od 13,78 Eur brutto/hod + 8,33 % holiday money
    Plat sa skladá zo základnej zložky 11,34 Eur/hod + príplatok za každú smenu vo výške 21,5%

    Mzda je vyplácaná každý týždeň na účet podľa Vášho výberu. Bankový účet musí byť vedený na Vaše meno.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Hľadáme pracovníkov ktorí budú pracovať vo fabrike, kde sa balia rôzne druhy korenín (kakao, paprika, cukor, múka, korenie...).

Náplň práce:
- vykladanie/nakladanie vriec (do 25 kg) s koreninami na pásovú linku (tu pracujú muži)
- miešanie korenín
- triedenie, balenie, štítkovanie, skenovanie
- príprava tovaru na expedíciu
- čistenie strojov

Každý pracovník bude osobitne pridelený na oddelenie vo fabrike, ktoré mu bude najlepšie vyhovovať.

Akceptujeme uchádzačov aj z Českej Republiky. Všetky potrebné dokumenty vieme vybaviť v priebehu jedného dňa cez email a pripraviť Vás na cestovanie do zahraničia.

Informácie pre uchádzača:

Ak máte záujem o pracovnú pozíciu zašlite životopis v anglickom jazyku a napíšte dátum kedy môžete do zahraničia vycestovať na email: email
alebo nás kontaktujte na tel. číslach +421 917 721 626, +421 910 333 199.

Všeobecne požadované znalosti:

- znalosť anglického jazyka na úrovni B1

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)