PRACOVNÍK VO FABRIKE NA VÝROBU KLIMATIZÁCII - HOLANDSKO - VEENDAM. BEZ SKÚSENOSTI.

02.07.2021 Europersonnel s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Veendam - sever Holandska
Holandsko, Nemecko, Rakúsko, Zahraničie ostatné
Pozícia / odvetvie: Balič, Brigádnik, Operátor výroby, Pomocný pracovník, Robotník, Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 1800 - 2000 EUR
od 10,28 Eur brutto/hod + príplatok 8,33% holiday money
Termín nástupu do práce: od 12.7.2021
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme šikovných mužov do fabriky, kde sa vyrábajú ventilátory, klimatizácie alebo radiátory. Na pracovnú pozíciu nepotrebujete žiadne predchádzajúce pracovné skúsenosti. Zamestnávateľ Vás zaučí.

Náplňou práce bude montáž súčiastok na linke. Znalosť anglického jazyka je nutná.

Pracovná doba: Pondelok - Piatok od 7,30 - 16:15 hod.

Akceptujeme uchádzačov aj z Českej Republiky. Všetky potrebné dokumenty vieme vybaviť v priebehu jedného dňa cez email a pripraviť Vás na cestovanie do zahraničia.

Ak máte záujem o pracovnú pozíciu zašlite životopis v anglickom jazyku a napíšte dátum kedy môžete do zahraničia vycestovať na email: email
alebo nás kontaktujte na tel. číslach +421 917 721 626, +421 910 333 199.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
Vhodné pre absolventov: Nie

- znalosť anglického jazyka na úrovni B1