Máš obchodného ducha? Staň sa realitným maklérom!

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Ak ste ambiciózny, flexibilný, pracujete aj samostatne a práca s ľuďmi Vás baví, pridajte sa do nášho profesionálneho realitného tímu. Táto práca je jednou z mála na Slovensku, kde máte možnosť zarobiť podstatne viac, ako je priemerná mzda.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- aktívne vyhľadávanie nehnuteľností na predaj a prenájom,
- návšteva nehnuteľností a získavanie podrobných informácií, fotodokumentácia,
- administratívna práca v kancelárií, spravovanie svojho portfólia,
- návšteva nehnuteľností, prehliadky so záujemcami.

Benefity a ďalšie výhody:

ČO NÁJDETE LEN U NÁS:
Nestaráte sa o inzerciu, to zabezpečuje kancelária a okrem toho aj:
- výpočtovou technikou,
- náborovým softvérom,
- sťahujeme súkromnú inzerciu do mailov,
- zabezpečujeme právny servis u nášho právnika,
- po vyhľadaní klienta na nehnuteľnosť a podpise rezervačnej zmluvy sa ďalej o ponuku nestaráte, všetko preberajú kolegovia, ktorí zabezpečia hypotéku, komunikáciu s úradmi, bankami, notármi atd. Po ukončení prípadu je Vám odovzdaná provízia. Tento postup výrazne šetrí Váš čas a umožňuje Vám naplno sa venovať náboru nehnuteľností a prehliadkam.

Informácie pre uchádzača:

Vybraných uchádzačov budeme telefonicky kontaktovať a budú pozvaní na pohovor.

Všeobecne požadované znalosti:

- samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilita,
- príjemné vystupovanie,
- serióznosť, presnosť, dochvíľnosť, korektnosť,
- obchodný duch,
- loajalita,
- MOTOROVÉ VOZIDLO.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Vodičský preukaz:
    B