#TsmeMy

    Koordinátor agilného tímu (Scrum Master)

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislavský kraj; Bratislava
    Bajkalská 28

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Máte skúsenosti s agilným riadením a hľadáte nové výzvy? U nás v Telekome ich vždy nájdete.

    Do nášho tímu, ktorý sa zaoberá vývojom mobilnej aplikácie Telekom hľadáme šikovného agilného koordinátora – scrum mastra.

    Čomu sa budete venovať

    • Koordinovať agilný tím zodpovedný za vývoj mobilnej aplikácie Telekom.
    • Poskytovať podporu produktovému vlastníkovi a členom tímu.
    • Vytvárať a udržiavať aktuálne plány agilných dodávok, koordinovať tím a plnenie úloh v rámci sprintov, plniť záväzky voči produktovému vlastníkovi.
    • Pripravovať podklady a koordinovať nasadzovanie dodávok tímu.
    • Technicky viesť komplexné dodávky vrátane prípravy požiadaviek, analýzy implementácie nových technológií a služieb a zaistiť plynulý nábeh do prevádzky.
    • Koordinovať agilné dodávky tak, aby boli v súlade s platnou projektovou a agilnou metodikou a súvisiacimi procesmi.
    • Spravovať a podieľať sa na príprave rozpočtov agilných tímov.
    • Vykonávať pravidelnú kontrolu čerpania rozpočtu.
    • Plánovať, monitorovať a ovplyvňovať kvalitatívne kritériá plnenia cieľov agilných dodávok a súčasne identifikovať, monitorovať a minimalizovať riziká spojené s realizáciou cieľov.
    • Zodpovedať za efektívnu komunikáciu vo vnútri agilných tímov v multitímovom a multiprojektovom prostredí, vrátane komunikácia s ostatnými tímami v skupine Deutsche Telekom.
    • Zaisťovať komunikáciu voči všetkým interesovaným do projektov s cieľom zaistiť zodpovedajúcu informovanosť

    Koho hľadáme

    • SŠ s maturitou
    • prax - 3 roky v rámci IT alebo projektového riadenia v IT oblasti (na pozícii koordinátora alebo pozície asistent, junior analytik a pod v rámci tímu)
    • aktívna znalosť AJ
    • certifikáty v oblasti agilného riadenia výhodou
    • znalosť JIRA výhodou

    Čo vám ponúkame

    • Mobil podľa vášho výberu
    • Neobmedzený paušál na pracovné účely
    • Ročnú odmenu do výšky 15% v závislosti od plnenia cieľov
    • Telekom produkty za zvýhodnené ceny (Magio TV, mobilný internet,...)
    • Flexibilnú pracovnú dobu a možnosť práce z domu
    • 4 dni voľna navyše (sick day)
    • Stravné v hodnote 4,50 €/deň bez doplatku zamestnanca aj počas dovolenky a PN
    • Zamestnanecké súťaže o rôzne ceny, napr. o zaujímavé dovolenky
    • Možnosť osobného a kariérneho rozvoja. Prepracovaný systém adaptácie, školení a vzdelávania, vlastné vzdelávacie centrum
    • Pravidelné firemné podujatia (teambuildingy, Dni zdravia, Deň detí, Vianočná párty)
    • Širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti (ProCare), športu (MultiSport) a kultúry
    • Zľavy na produkty a služby našich partnerov
    • Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
    • Kompenzácia pri práceneschopnosti

    Ponúkaný plat

    2000 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    15% ročný bonus

    Termín nástupu do práce

    dohodou (ASAP)

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Vhodné pre absolventov

    Nie

    Nie

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!