custom-banner

Kontrolór/ka kvality, práca na dve zmeny - v sede, doprava ZDARMA! (Ref. č.: 2-18-36536/PF)

31.07.2021 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Nitra
Okres Nitra
Pozícia / odvetvie: Chemický priemysel
Ponúkaný plat (základná mzda): 676 EUR
676 - 746 EUR
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Nástup ihneď to interného stavu spoločnosti!

Vašou náplňou práce bude:
- 100 % optická kontrola plastov určených do automobilov
- Balenie plastov
- Práca prevažne v sede

Pre viac info zavolajte na tč 0910 744 004.

Benefity a ďalšie výhody:

- dochádzkový bonus každý mesiac 70€
- každý mesiac 5€ na nápoje v automate
- príplatok za nočnú zmenu 1,38/hodina
- polročný bonus 190€
- ročný bonus 190€
- vianočné odmeny
- bonus pri narodeninách - jubileu, svadbe, narodení dieťaťa

- dlhodobá práca v stabilnej spoločnosti
- stravné lístky
- príjemné, čisté pracovné prostredie
- DOPRAVA ZABEZPEČENá ZDARMA ZO SMEROV: HC, NZ, TO
- Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

- Dobrý zrak - môžu byť aj okuliare
- Spoľahlivosť
- Precíznosť
- Chuť pracovať na 2 zmeny
- Dostupné aj oddelenie kde sa pracuje na 3 zmeny