Asistent - náborár, koordinátor

14.08.2021 Signs.sk, s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Petržalka
Bosákova 7
85104

Bratislava
Pozícia / odvetvie: Administratíva, Špedícia, doprava a logistika, Ľudské zdroje a personalistika; Asistent, Koordinátor, Personalista
Ponúkaný plat (základná mzda): 630 EUR
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Benefity a ďalšie výhody:

Odmeny v závislosti od Tvojho výkonu

Dôkladné zaučenie a maximálnu podporu tímu

Príležitosť získať cenné skúsenosti z oblasti ľudských zdrojov

Možnosť práce z domu
Flexibilita pracovného času

Pravidelné vzdelávanie a ďalšie investície do tvojho osobného rozvoja
Príspevky na šport, príspevky na jazykové vzdelávanie
Príjemné pracovné prostredie a kolektív
Technická podpora - telefón a notebook je samozrejmosťou - aj na súkromné účely
Perspektívna a zaujímavá práca

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
630 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
30. 4. 2021

Dátum poslednej aktualizácie:
24. 8. 2021

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistikaPersonalistika, administratíva a služby zákazníkom

Náplň (druh) práce
- inzerovanie pracovných pozícii na pracovných portáloch v Ukrajine, Srbsku, Rumunsku a iných krajinách podľa požiadaviek zamestnávateľov
- inzerovanie pracovných pozícii na sociálnych sieťach Facebook, Instagram a na našej stráne https://humanffy.com/
- aktívne vyhľadávanie kandidátov – telefonovanie, selekcia uchádzačov o danú pracovnú pozíciu
- aktívne vedenie pohovorov a výber vhodných kandidátov
- administratíva ku kandidátovi – vyžiadanie dokladov
- spracovanie dokladov od kandidátov
- práca s databázou – udržiavanie aktuálnych informácii v internej databáze
- komunikácia s kolegami, ale aj úradmi, zamestnávateľmi, občas aj s inými inštitúciami
- koordinovanie príchodu uchádzačov na SR
- aktívne sa zapájať do procesu hladkého nástupu kandidáta do pracovného pomeru u našich klientov
- pomôcť kandidátovi pri preklenutí prvých mesiacov aklimatizovať sa v novej krajine a u nového zamestnávateľa – pomôcť riešiť kandidátove otázky a komunikovať ich v rámci tímu

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 17:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Vyššie odborné vzdelanie v skupine odborov Filozofické vedy
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný písomný prejav
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • organizovanie a plánovanie práce
  • tímová práca
  • samostatnosť

Cudzie jazyky:
  • ruský - vysoká: C1 a C2
  • ukrajinský - vysoká: C1 a C2
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače:
  • Internet - vysoká
  • Microsoft Word - vysoká
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Microsoft Excel - vysoká

Ďalšie požiadavky:

- pracovné skúsenosti na obdobnej pozícii /nábor a výber kandidátov/
- samostatnosť pri vykonávaní svojej práce
- ovládanie základných kancelárskych programov /World, Excel, Skype, Inetrnet/
- vodičský preukaz skupiny B
- znalosť Ukrajinského jazyka, resp. Ruského jazyka
- základy Anglického jazyka je výhodou

Osobnostné predpoklady
  • komunikatívnosť
  • spoľahlivosť
  • pamäť
  • trpezlivosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Signs.sk, s.r.o.
Bosákova 7
85104 Bratislava-Petržalka
Slovensko