Vodič / Zásobovač / Rozvozca

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Spoločnosť a sklady sídlia v okolí Seredi, a to vo Vinohradoch nad Váhom a Dolnej Strede.
    Pracovná náplň je závoz objednávok GASTRO a MALOOBCHODNÝM zákazníkom podľa dodacích listov. Pracovná doba - podľa dohody.
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    800 - 1300 EUR
    800 - 1 000 EUR/mesiac v čistom.
    Základ mzdy v ČISTOM: 800, teda 5 Eur / hodina v čistom ! Prvý mesiac na skúšku formou dohody, následne prechod na živnosť. Všetky ostatné náklady spojené s vedením živnosti ako: zdravotné a sociálne poistenie (odvody), vedenie a spracovanie účtovníctva, daň z príjmu - hradíme my ako spoločnosť nad dohodnutú odmenu. Dohodnutú sumu v čistom dostanete na účet a z nej už nič navyše neodvádzate! Preplácané nadčasy, mzda podľa odrobených hodín nie fixne stanovená. K základu mzdy sa vyplácajú hodiny nadčasy a bonusy.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

V rámci voľnej pracovnej pozície hľadáme do našej spoločnosti vhodného kolegu, manuálne zručného, s vodičským preukazom typu B, so skúsenosťami s vedením dodávky, ktorého baví šoférovanie a práca v sklade.

Náplň práce: zásobovanie zákazníkov na dodávke produktami potravinárskeho charakteru. Hľadáme niekoho s pozitívnym prístupom k práci, kto sa nebojí učiť nové veci a kto ma rád výzvy a chce byť súčasťou našej firmy nielen ako zamestnanec, ale ako jej stabilný a neodmysliteľný člen.
Sme progresívna, mladá spoločnosť, ktorá chce neustále rásť, zdokonaľovať sa, či už vo výrobnom procese alebo pri vytváraní ďalších produktov, preto dvere majú otvorené aj kreatívni ľudia, ktorí sa neboja prinášať nové nápady.

Benefity a ďalšie výhody:

Zabezpečovanie školení, firemné spoločenské aktivity, zľavy na vyrábané produkty.

Informácie pre uchádzača:

Možnosť nástupu ihneď.

Všeobecne požadované znalosti:

Dochvíľnosť - pokročilý
Rýchlosť - pokročilý
Samostatnosť - pokročilý
Manuálna zručnosť - pokročilý
Vedenie automobilu - pokročilý
Plánovanie trás a orientácia - základy

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno
  • Vodičský preukaz:
    B, B1