Tréner odborných zručností

14.07.2021 Slovak Telekom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Do nášho slovenského tímu trénerov zodpovedného za vzdelávanie a rozvoj internej divízie hľadáme človeka s miestom výkonu práce v Žiline, ktorý sa chopí výzvy rozvíjať a prehlbovať potenciál a odborné znalosti našich kolegov.

Môžeme vám sľúbiť, že budete veľa cestovať, na druhej strane budete mať obrovský priestor na sebarealizáciu, šancu stať sa trend setterom trhu a zažívať s nami chuť víťazstva.

Čomu sa budete venovať:

  • Identifikovať tréningové požiadavky v oblasti odborných zručností pre cieľové skupiny podľa pridelenej zodpovednosti.
  • Následne konzultovať návrh riešenia tréningových potrieb s interným zákazníkom.
  • Navrhovať koncept tréningov.
  • Pripravovať, realizovať, vyhodnocovať a rozvíjať tréningy.
  • Spracovávať reporty účasti, výsledkov štúdia a spokojnosti.
  • Pripravovať a vyhodnocovať  e-learningové kurzy .
  • Participovať na projektoch podľa pridelenej role.
  • Vykonávať ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadených v rámci dohodnutého druhu práce.
  • Intenzívne komunikovať s ostatnými členmi tímu, učiť sa nové veci a pomáhať druhým učiť sa od vás
  • Pripravovať a vykonávať odborné školenia nových i existujúcich zamestnancov v rámci celej SR (konkrétne interné systémy, produkty, procesy)
  • Budeme od vás chcieť, aby ste sa sami vzdelávali, všímali si a vyhľadávali nové metódy práce s ľuďmi.
  • Budete vyhodnocovať úspešnosť a spätnú väzbu realizovaných tréningov a školení.

Koho hl'adáme:

Nového inšpiratívneho kolegu, ktorý:

  • ovláda všetky naše produkty a služby na 1*
  • SBL, Dumo a ZOOM má v malíčku
  • tyká si s pracovnými postupmi
  • dokáže zaujať a nadchnúť ľudí
  • má schopnosť pomenovať problém, navrhnúť riešenie a dotiahnuť veci dokonca
  • je kreatívny, proaktívny a samostatný
  • má výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
  • má chuť neustále na sebe pracovať, rozvíjať sa a rásť
  • má vynikajúce komunikačné a prezentačné zručnosti
  • je tímový hráč
  • má chuť prijímať zmeny a pomáhať s ich komunikáciou voči ostatným zamestnancom
  • je samostatný v plnení úloh, iniciatíva, nadhľad, schopnosť hľadať nové cesty, dôslednosť

Čo vám ponúkame:

  • ohodnotenie vo výške od 1200 € a 15% ročný bonus k tomu
  • prácu v tvorivom a pozitívne naladenom  kolektíve
  • podporu zo strany kolegov a nadriadeného
  • potrebné zasvätenie do tajov trénerského remesla
  • mobil podľa vášho výberu a neobmedzený paušál na pracovné účely
  • telekom produkty za zvýhodnené ceny (Magio TV, internet, Deezer a ďalšie)
  • stravné v hodnote 4,50 €/deň
  • zamestnanecké súťaže o rôzne ceny, napr. o zaujímavé dovolenky
  • možnosť osobného a kariérneho rozvoja- prepracovaný systém adaptácie, školení a vzdelávania, vlastné vzdelávacie centrum
  • širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti (ProCare), športu (MultiSport) a kultury
  • zľavy na služby a produkty našich partnerov.
Ponúkaný plat (základná mzda):
1200 EUR
Upresnenie platových podmienok:
+ mesačná variabilná časť mzdy
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou