#TsmeMy

    Tréner odborných zručností

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Do nášho slovenského tímu trénerov zodpovedného za vzdelávanie a rozvoj internej divízie hľadáme človeka s miestom výkonu práce v Žiline, ktorý sa chopí výzvy rozvíjať a prehlbovať potenciál a odborné znalosti našich kolegov.

    Môžeme vám sľúbiť, že budete veľa cestovať, na druhej strane budete mať obrovský priestor na sebarealizáciu, šancu stať sa trend setterom trhu a zažívať s nami chuť víťazstva.

    Čomu sa budete venovať:

    • Identifikovať tréningové požiadavky v oblasti odborných zručností pre cieľové skupiny podľa pridelenej zodpovednosti.
    • Následne konzultovať návrh riešenia tréningových potrieb s interným zákazníkom.
    • Navrhovať koncept tréningov.
    • Pripravovať, realizovať, vyhodnocovať a rozvíjať tréningy.
    • Spracovávať reporty účasti, výsledkov štúdia a spokojnosti.
    • Pripravovať a vyhodnocovať  e-learningové kurzy .
    • Participovať na projektoch podľa pridelenej role.
    • Vykonávať ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadených v rámci dohodnutého druhu práce.
    • Intenzívne komunikovať s ostatnými členmi tímu, učiť sa nové veci a pomáhať druhým učiť sa od vás
    • Pripravovať a vykonávať odborné školenia nových i existujúcich zamestnancov v rámci celej SR (konkrétne interné systémy, produkty, procesy)
    • Budeme od vás chcieť, aby ste sa sami vzdelávali, všímali si a vyhľadávali nové metódy práce s ľuďmi.
    • Budete vyhodnocovať úspešnosť a spätnú väzbu realizovaných tréningov a školení.

    Koho hl'adáme:

    Nového inšpiratívneho kolegu, ktorý:

    • ovláda všetky naše produkty a služby na 1*
    • SBL, Dumo a ZOOM má v malíčku
    • tyká si s pracovnými postupmi
    • dokáže zaujať a nadchnúť ľudí
    • má schopnosť pomenovať problém, navrhnúť riešenie a dotiahnuť veci dokonca
    • je kreatívny, proaktívny a samostatný
    • má výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
    • má chuť neustále na sebe pracovať, rozvíjať sa a rásť
    • má vynikajúce komunikačné a prezentačné zručnosti
    • je tímový hráč
    • má chuť prijímať zmeny a pomáhať s ich komunikáciou voči ostatným zamestnancom
    • je samostatný v plnení úloh, iniciatíva, nadhľad, schopnosť hľadať nové cesty, dôslednosť

    Čo vám ponúkame:

    • ohodnotenie vo výške od 1200 € a 15% ročný bonus k tomu
    • prácu v tvorivom a pozitívne naladenom  kolektíve
    • podporu zo strany kolegov a nadriadeného
    • potrebné zasvätenie do tajov trénerského remesla
    • mobil podľa vášho výberu a neobmedzený paušál na pracovné účely
    • telekom produkty za zvýhodnené ceny (Magio TV, internet, Deezer a ďalšie)
    • stravné v hodnote 4,50 €/deň
    • zamestnanecké súťaže o rôzne ceny, napr. o zaujímavé dovolenky
    • možnosť osobného a kariérneho rozvoja- prepracovaný systém adaptácie, školení a vzdelávania, vlastné vzdelávacie centrum
    • širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti (ProCare), športu (MultiSport) a kultury
    • zľavy na služby a produkty našich partnerov.

    Ponúkaný plat

    1200 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    + mesačná variabilná časť mzdy

    Termín nástupu do práce

    dohodou (ASAP)

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Vhodné pre absolventov

    Nie

    Nie

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!