Kuchár "U Právnika" Trnava

21.07.2021 MKVM s.r.o.
Miesto práce: Priamo v centre mesta Trnava, U Právnika Pub Restaurant
Trnava
Pozícia / odvetvie: Kuchár, Šéfkuchár
Ponúkaný plat (základná mzda): 1300 - 1500 EUR
Termín nástupu do práce: od 15.7.2021
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme zodpovedného kuchára s chuťou pracovať, pomáhať kolektívu. Pripravovať jedlá podľa jedálneho lístka, pomoc s úpravou jedálneho lístka, pripravovať víkendové špeciality pre zákazníkov. Pracuje sa krátky/dlhý týždeň s možnosťou preplácania nadčasov a vyplácania odmien.

Benefity a ďalšie výhody:

Zamestnanecké zľavy
Moderný prístup k práci, školenia
Eventový podnik - príležitosť na prezentácie v médiách
Teambuildingy

Pri pracovnej pozícií nám ide o človeka ktorý chce, ktorého vážny záujem nás presvedčí že je to ten správny a bude chcieť s nami tvoriť niečo na dlhý čas..

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

Znalosť kuchynských kalkulácií jedál
Predstavivosť
Chuť a energia pracovať
Zvyšok Vás naučíme :)

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Mladý kolektív ktorý nepozná svoje hranice. Stabilné zázemie aj počas COVID režimov, neprepúšťame.
www.upravnika.sk

Oblasť pôsobenia:

Ostatné účelové stravovanie

Adresa:

MKVM s.r.o.
J. Bottu 2
Trnava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Marek Piacek
J. Bottu 2, Trnava, 917 07, Slovenská republika
Tel: 0911421729