Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Nebojíš sa nových výziev? Láka ťa práca v automobilovom priemysle? Si šikovný a práce sa nebojíš? Chceš si zvýšiť kvalifikáciu ? Tak hľadáme práve teba ! Zaujímavé finančné ohodnotenie! Doprava a ubytovanie zdarma

TRANSFER International Staff k.s.05.08.2021

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme pracovné posily do nášho tímu. Voľné pozície na oddeleniach: karosárne, lakovne, montáže a kvality. Práca prebieha na výrobnej linke, podľa vysokých štandardov kvality a presne definovaných procesov. Pracovná pozícia OPERÁTOR VÝROBY je vhodná aj pre tých, čo nemajú skúsenosti z automobilového priemyslu. Ponúkame možnosť zaškolenia v našej Tréningovej akadémii.

Upresnenie platových podmienok

základná mzda 905 € / 935 € + výrobný bonus do výšky 15 % tarifnej mzdy + príplatky podľa ZP = 1170 €

Benefity a ďalšie výhody

- Po 6 mesiacoch pracovná zmluva na dobu neurčitú (prestup do kmeňa firmy), - 13. plat, - Príplatky nad rámec Zákonníka práce, - Doprava z blízkeho okolia zabezpečená, - Možnosť ubytovania sa, - Pri využívaní vlastnej dopravy príspevok 20€, - Strava v závode zabezpečená, - 300 € príspevok pre zamestnanca ( voľný čas, relax, vzdelávanie, starostlivosť o zdravie) - Možnosť navýšenia základnej mzdy po zaškolení + možnosť kariérneho rastu a vzdelávania sa.

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

v prípade ak Vás pracovná ponuka zaujala kontaktujte nás na tel.č. +421944 779 179

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- prax v oblasti výhodou ( no nie podmienkou! )
- spoľahlivosť
- dobrý zdravotný stav
- ochota vycestovať za prácou
- ochota pracovať na zmeny ( na 2 alebo 3 zmeny)
- ochota učiť sa nové veci

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa

TRANSFER International Staff k.s.
Račianska 96
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje

Bc. Petronela Kučerková
Tel: 0944 779 179