custom-banner

Administratívna brigáda - nutnosť znalosť nemeckého jazyka

03.08.2021 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Pozícia / odvetvie: Administratíva; Administratívny pracovník, Asistent
Ponúkaný plat (základná mzda): 6,00 EUR/hod.
6€/hod brutto
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- jedná sa o prácu v systéme, na telefóne v pasívnom call centre ( klienti volajú na call centrum)
- príjemná atmosféra
- kombinácia telefonovania a administratívy
- zaškolenie trvá približne týždeň a bude poskytnuté koučom spoločnosti
- možnosť sa do budúcna zamestnať v spoločnosti
- pracovný úväzok na 4-8 hodín
- PODMIENKA: znalosť nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni (B2)

Benefity a ďalšie výhody:

-profesionálne zaškolenie
-vzdelávacie a rozvojové programy
-možnosť kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Nemecký jazyk (expert - C2)
Vhodné pre absolventov: Áno

-znalosť nemeckého jazyka písomne aj verbálne na úrovni B2
-komunikačné zručnosti na vysokej úrovni, písomne aj verbálne
-organizačné zručnosti
-schopnosť efektívne plánovať
-zodpovednosť
-spoľahlivosť