Vaša práca
je naším poslaním.

Vodič na VZV! Ubytovanie a doprava plne hradená! Plat až 1100€

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Práca VODIČA na VZV zahŕňa:
• Príjem a výdaj materiálu do výroby, expedícia hotových výrobkov, zodpovednosť za efektívne a hospodárne používanie prostriedkov spoločnosti
• Fyzické preberanie materiálu na príjme
• Zaskladňovanie materiálu a príjem do skladového systému
• Inventúry skladových zásob
• Príprava materiálu do výroby a zásobovanie výroby a predvýroby
• Obsluha VZV a manipulačnej techniky

Ponúkaný plat

954 EUR

Upresnenie platových podmienok

základná mzda 830€ + Variabilná zložka mzdy 15% + príplatky podľa zákonníka práce

Benefity a ďalšie výhody

• Príjemné pracovné prostredie
• Autobusová doprava zabezpečená z 9 smerov
• Ubytovanie zabezpečené v Topoľčaoch
• Príplatky za nočné zmeny, sobotu, nedeľu
• Navýšenie základnej mzdy po 6 mes. na 860€
• Dovolenková a vianočná prémia 500€
• 15% variabilná odmena
• Zabezpečená teplá strava v jedálni (0,69€)
• Možnosť zálohy

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, zašlite nám prosím svoj životopis alebo nám zavolajte na tel. čísle: +421948 941 805.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- skúsenosť s prácou operátora výhodou

- ochota pracovať vo výrobe

- spoľahlivosť, zodpovednosť, flexibilita

- ochota pracovať na 3 zmeny

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie