Operátor/ka výroby + páry s ubytovaním ZDARMA

23.06.2021 Manuvia a.s.

Miesto práce: Miesto výkonu práce: Holíč s ubytovaním ZDARMA
Bratislavský kraj, Trnavský kraj; Bratislava, Okres Malacky, Okres Skalica, Trnava; Holíč, Malacky, Skalica
Pozícia / odvetvie: Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení, Operátor výroby, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 739 - 950 EUR
739 € + bonusy a príplatky + možnosť záloh
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 7

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Spoločnosť sa zaoberá produkciou interiérových doplnkov
pre automobilový priemysel z prírodnej a syntetickej kože

Náplň práce:

• Nanášanie lepidla na kožu, koženku a ostatné polotovary potrebné pre výroby
• Naťahovanie a zahýbanie kože, orezávanie
• Obsluha strojov
• Zabezpečovanie kontroly kvality
• Vytváranie sprievodných listov a inej
evidencie

Benefity a ďalšie výhody:

ubytovanie ZDARMA
možnosť kariérneho rastu
pravidelné zálohy
starostlivosť koordinátora

Informácie pre uchádzača:

Sortiment výroby:
stredové konzoly
palubové dosky
lakťové opierky
výplne dverí

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

manuálnu zručnosť
precíznosť
ochotu pracovať v trojzmennej prevádzke: 8 hod
skúsenosť výhodou