Asistentka predaja / Bratislava Nové Mesto, Rača a Podunajské Biskupice

24.06.2021 MEDIAPRESS Bratislava, spol. s r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Pozícia / odvetvie: Pokladník, Predavač
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 - 880 EUR
základná mzda 700 EUR + výkonnostná odmena podľa zvolenej prevádzky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 4

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Predaj tlače, tabakových výrobkov, doplnkového sortimentu a služieb.

Benefity a ďalšie výhody:

odmeny za aktívne predaje vo forme darčekových poukážok

Pri zasielaní životopisu prosím uveďte o ktorú prevádzku máte záujem

Trafika Kaufland Rača (Púchovská)
-základná mzda 700 € + výkonnostná odmena do 180€

Trafika OC VIVO (Vajnorská)
-základná mzda 700 € + výkonnostná odmena do 150€

Trafika Shopping Palace (Cesta na Senec)
-základná mzda 700 € + výkonnostná odmena do 100€

Trafika Račan (Kubačova)- zastupovanie počas PN

práca na zmennosť (krátky - dlhý týždeň)
mzda za prácu nadčas, mzdové zvýhodnenie za prácu v sobotu a v nedeľu

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno

vítané skúsenosti s predajom a pokladňou
komunikatívnosť, zodpovednosť, samostatnosť