MANAGER prevádzky luxusného hotela v Piešťanoch s ubytovaním

23.06.2021 EG INVEST s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Piešťany
GRAND HOTEL SERGIJO, luxusný butikový hotel pri jazere Slňava
www.grandboutiquehotel.sk

Česká republika, Slovenská republika; Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj; Trenčín
Pozícia / odvetvie: Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo; Country director, manager, F&B manažér, Generálny riaditeľ, Manažér prevádzky / pobočky, Office manažér, Prevádzkar, Vedúci prevádzky
Ponúkaný plat (základná mzda): 1200 - 1500 EUR
Základný plat dohodou podľa praxe + % z tržieb hotela. Motivačne ohodnotenie.
Termín nástupu do práce: od 15.7.2021
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, internship, stáž, skrátený úväzok, živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práca managera prevádzky hotela: vedenie personálu prevádzok v zmysle štandardov luxusného hotela - zaučanie, výber, usmernenie. Kontrola prevádzok, zabezpečenie plynulosti hotela. Ide o Adult friendly klubový hotel s 25 ročnou históriou ! Vedúci pracovník musí mať prax v hoteloch a gastronómii min.5 rokov!
Potrebujeme vodcovskú osobnosť so znalosťou hotelierstva a gastronómie a praxou min. 5 rokov v hoteloch či reštaráciách vyššieho štandardu. Hotel je v plnej prevádzke, zabehnutý.

Benefity a ďalšie výhody:

Koncoročné odmeny, príspevok na rekreáciu.
Ubytovanie možné v hoteli vrátane stravy 3x denne.

Žiadosti so životopisom zasielajte kliknutím na email alebo Reagovať na ponuku, resp. volajte: 0903 312 651

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B