Vaša práca
je naším poslaním.

Poď pracovať hneď na dobu neurčitú so zaujímavými benefitmi a atraktívnym finančným odmeňovaním s nástup priamo do kmeňa a platom s platom až 1170€

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Ide o súhrn činnosti, ktoré vedú ku kompletizácii áut za použití rôznych nástrojov a komponentov pri stálom dodržiavaní technických a bezpečnostných postupov. Náplň práce operátora výroby:
• montáž a kompletizácia (autosúčiastok, elektroniky, káblových zväzkov a pod.)
• obsluha automatických a poloautomatických prístrojov (podľa jednotlivých oddelení
- robotizovanej linky)
• kontrola kvality a funkčnosti hotových častí
• manipulácia s materiálom podľa pokynov nadriadeného
• hlásenie nedostatkov zodpovedným osobám a dodržiavanie predpisov bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci

Upresnenie platových podmienok

• Tarifná mzda 905 € brutto, od prvého dňa mesiaca nasledujúceho po uplynutí 3 mesačnej skúšobnej doby 935 € brutto + výrobný bonus (0 – 15 % tarifnej mzdy) + trinásty plat + príspevok na dopravu (20 € brutto), atraktívne benefity a sociálny program, prie

Benefity a ďalšie výhody

• Pracovná zmluva od začiatku na dobu neurčitú
• Benefity a atraktívne finančné odmeňovanie
• 13. plat • Flexibilné benefity vo výške 300€ ročne (voľný čas, relax, vzdelávanie...)
• Stravovanie za 1€
• Životné a úrazové poistenie
• Príspevok na DDS
• Sociálne výhody
• Výška príplatkov za nadčasy je VYŠŠIA ako vyžaduje zákon
• Systém školení a tréningov pre Váš rozvoj, ktorý je pre nás dôležitý
• Moderne vybavené pracovné prostredie pre čo najlepšie podmienky na prácu aj na oddych
• Možnosť kariérneho rastu
• Zabezpečená autobusová doprava ZADARMO z vybraných smerov alebo príspevok na dopravu
• UBYTOVANIE: 1. m. zadarmo, 2. m. 50 EUR, 3. m. 75 EUR a od 4. mesiaca si začnete prispievať 100 EUR - dôslednosť - dochvíľnosť – spoľahlivosť - zmysel pre detail

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

* Schopnosť vykonávať úlohy podľa inštrukcií * Zameranie na kvalitu odvedenej práce * Ochota pracovať na zmeny * Nevyžaduje sa prax v automobilovom priemysle

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie