custom-banner

Práca so spismi v registratúrnom sklade v Rači - práca na 1 smenu

22.06.2021 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Na Pántoch, Bratislava
Bratislava, Senec; Pezinok
Pozícia / odvetvie: Administratíva, Špedícia, doprava a logistika; Archivár, Asistent, Sekretárka, Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 810 EUR
810
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- príprava krabíc, v ktorých archivujeme zložky
- príprava dokumentov na ďalšie spracovanie
- balenie dokumentov
- overovanie už zbalených dokumentov (verifikácia)
- príprava krabíc pre oddelenie, ktoré zabezpečuje archiváciu boxov
- reportovanie nadriadenému pri chybných dokumentoch a nezrovnalostiach pri balení
- zúčastňovanie sa školení, tréningov a meetingov
- ďalšie práce podľa pokynov nadriadených

- pracovná doba: 8:00-17:00, alebo 7:00-16:00
- firma sa nachádza na ulici Na Pántoch

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- záujem o dlhodobú prácu
- precíznosť