Asistent predaja 950€ + prémie, predajne SEDRYK LE BLANC Avion

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    AVION Bratislava
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    950 - 1100 EUR
    950 € Brutto plus prémie z obratu
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Rozširujeme tím našich kolegov a do našej predajne Sedryk Le Blanc v AVIONE hľadáme zodpovednú, kreatívnu, usmievavú asistentku predaja, ktorá má vkus a cit pre detail a dobrú orientáciu na zákazníka.

NÁPLŇ PRÁCE:
- Aktívny predaj a poradenstvo
- Predaj luxusných oblekov, košieľ, doplnkov a ďalší pánsky sortiment
- Budovať si dobré vzťahy so zákazníkmi - na zákaznícky servis kladieme najväčší dôraz
- Každodenná starostlivosť o predajňu a tovar
- Našim cieľom je zanechať príjemný pocit po návšteve našich predajni a ostať v podvedomí každého návštevníka Sedryk Le Blanc a to výnimočným nadštandardným servisom.
Ak vás zaujala ponuka neváhajte nás kontaktovať a spolu vytvoríme úžasný tím!

Viac informácii o spoločnosti nájdete na:

Benefity a ďalšie výhody:

Zázemie medzinárodnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti.
Nadštandardné platové ohodnotenie + prémie podľa dosiahnutých tržieb vo výške priemerného manažérskeho platu!
Pracovné oblečenie
Zľavy na oblečenie
Možnosť nadčasov
Stravné lístky
A ďalšie výhody

Všeobecne požadované znalosti:

Ochotu učiť sa nové veci a rozvíjať sa
Veľkú dávku sebamotivácie a pozitívny prístup k zákazníkom
Reprezentatívny vzhľad
Schopnosť zvládať náročné situácie
Spoľahlivosť a dochvíľnosť
Pracovať v tíme
Znalosť materiálov a strihov výhodou
Príjemné a reprezentatívne vystupovanie

Životopisy spolu s FOTOGRAFIOU zasielajte kliknutím na
email alebo tlačidlo Reagovať na ponuku.
Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Poskytnutím svojich osobných údajov dávate súhlas s ich spracovaním a uchovaním v databáze spoločnosti za účelom sprostredkovania práce v súlade s platnými zákonmi o ochrane osobných údajov. Súčasne tým potvrdzujete, že uvedené osobné údaje sú pravdivé a úplné.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity