Je to tu! Výroba LCD v Nitre s ubytovaním, bez nočných zmien! Neváhajte!

22.06.2021 Manuvia a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Nitra
Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj
Pozícia / odvetvie: Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,76 EUR/hod.
Priemerná mzda 917 € v skúšobnej dobe, 996 € po skúšobnej dobe!
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce
-výroba LCD televízorov
-skrutkovanie
-balenie
-zásobovanie liniek

NÁSTUP ZAČIATKOM JÚLA!

Benefity a ďalšie výhody:

Ubytovanie zabezpečené - len 1 € za noc!
Doprava zabezpečená!
Starostlivosť koordinátora
Práca bez nočných zmien - 2 zmenka!

Neváhajte, pošlite nám Váš životopis na email alebo zavolajte na 0911337826

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

- šikovnosť
- manuálna zručnosť