Vaša práca
je naším poslaním.

Jednoduchá práca na montážnej linke s možnosťou nástupu ihneď so zabezpečenou dopravou a ubytovaním

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

- Montáž automobilových svetlometov z jednotlivých dielov

- Obsluha výrobných zariadení a montážnych liniek

- Vizuálna kontrola a balenie hotových výrobkov

- Práca na 3 zmeny

Upresnenie platových podmienok

Mzdové podmienky (brutto) 850 - 950 EUR/mesiac základná mzda 750€ + Variabilná zložka mzdy 15% + príplatok za nočnú zmenu a víkend

Benefity a ďalšie výhody

Prijatím na pracovné miesto získate stabilnú prácu, istoty a pravidelný príjem.
Medzi ďalšie výhody patria:
- príplatky za prácu v noci, v sobotu a v nedeľu alebo sviatky
- odmena 15% - BEZPLATNÁ DOPRAVA zo smeru Žabokreky nad Nitrou/ príspevok na dopravu
- BEZPLATNÉ UBYTOVANIE
- STRAVA ZABEZPEČENÁ v závodnej jedálni (výber zo 4 jedál s doplatkom 0,69€) - ZÁLOHY (možnosť pravidelných záloh každý týždeň) - POMOC A PORADENSTVO s exekúciami, ÚPSVaR

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- samostatnosť
- manuálna zručnosť
- dobrý zdravotný stav
- ochota pracovať na zmeny

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie