Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Montážnik - 1200 € + 13. plat. Zabezpečená doprava a ubytovanie.

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Vašou náplňou práce bude:

- montovanie, skladanie mechanických a elektrických častí vozidla (svetlá, prevodovka, atď.) podľa návodov

- skrutkovanie, nitovanie, lepenie

- obsluha automatov, poloautomatov

- osadzovanie komponentov manuálne a pomocou robotov

- kontrola kvality vyrobených kusov
- práca v takte

- trojzmenná prevádzka

V prípade záujmu nás môžete kontaktovať na tel. č. 0948 343 932

Upresnenie platových podmienok

Základná mzda 850 € + variabilná odmena do 220 € + základné príplatky

Benefity a ďalšie výhody

- variabilná odmena do 220 €
- príplatky za prácu v noci, sviatky, víkendy, nadčas (nad rámec zákona)
- pravidelné zálohy
- 13. plat
- zabezpečená teplá strava v jedálni
- pravidelné školenia
- zabezpečená doprava
- zabezpečené ubytovanie

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade ak Vás naša ponuka zaujala môžete nás kontaktovať na tel. č. 0948 343 932

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- skúsenosti s prácou v takte výhodou

- ochota pracovať na zmeny

- manuálna zručnosť

- dobrý zdravotný stav

- samostatnosť, spoľahlivosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie