Zdravotná sestra

22.07.2021 Takmar s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
okres Sabinov
Lipany
Námestie sv. Martina 9
08271

Okres Sabinov
Pozícia / odvetvie: Zdravotníctvo a farmácia; Zdravotná sestra
Ponúkaný plat (základná mzda): 5,00 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: 1. 9. 2021
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Benefity a ďalšie výhody:

elektronické gastrolístky, stabilita pracovného miesta, práca v nových priestoroch

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
5 € za hodinu

Dátum nástupu:
1. 9. 2021

Dátum pridania ponuky:
21. 6. 2021

Dátum poslednej aktualizácie:
28. 6. 2021

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Náplň (druh) práce
- zabezpečenie plynulého chodu prevádzky
- telefonická asistencia- vybavovanie objednávok operačných zákrokov, komunikácia s pacientmi
- práca s počítačom a medicínskym softvérom
- zabezpečovať a vykonávať dezinfekciu a sterilizáciu plôch, nástrojov, pomôcok a materiálov
- manažment sledovania spotrebného materiálu a liekov
-príprava inštrumentov a zdravotných pomôcok- práca so sterilizátorom, autoklávom
- občasná asistencia pri operačných zákrokoch
-poskytovať asistenciu lekárom pri zdravotníckych úkonoch, vyšetreniach
- sádrovanie a nakladanie zdravotných pomôcok-ortéz pod dozorom lekára
-odbery biologického materiálu a vypisovanie žiadanok na laboratórne vyšetrenie
- správa zdravotných záznamov pacientov a s tým spojená administratíva
- práca s VRP( virtuálna registračná pokladňa)

Ukončené vzdelanie v odbore zdravotná sestra. Miesto výkonu práce je Poliklinika Lipany- traumatologicko-chirurgická ambulancia (jednodňová zdravotná starostlivosť). Životopisy posielať mailom na adresu: email

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 07:00
do 14:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Zručnosti, schopnosti
Počítače:
  • Microsoft Word - elementárna
  • Microsoft Excel - elementárna

Ďalšie požiadavky:

Práca s ľuďmi, flexibilita, aktívny prístup k práci, samostatnosť, komunikatívnosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Takmar s.r.o.
17. novembra 3743/138, Prešov, 08001