Recepčná / Recepčný

22.07.2021 EKOSTAVBY, s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
Nitriansky kraj
okres Zlaté Moravce
Beladice
Pustý Chotár 495
95175

Zlaté Moravce
Pozícia / odvetvie: Administratíva, Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo; Recepčná
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Benefity a ďalšie výhody:

Úhrada stravy a dopravy do zamestnania, ubytovanie, 13. plat, profesionálny rast, príspevky zo sociálneho fondu a iné výhody (napr. zľava do hotelového wellness centra). Po skúšobnej dobe možné zvýšenie platu.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
700 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
18. 6. 2021

Dátum poslednej aktualizácie:
28. 6. 2021

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Ubytovanie, cestovný ruch a hazard

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Výberové konanie prebieha formou osobného pohovoru. Ďakujeme uchádzačom, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky a prejavili o pracovnú pozíciu záujem za ich životopisy. Vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Náplň (druh) práce
- komunikácia s hosťami a zákazníkmi
- evidencia rezervácií, riadenie obsadenosti hotela
- práca s hotelovým rezervačný programom
- aktívna komunikácia so spolupracovníkmi (chyžné, reštaurácia, údržba a pod.) s cieľom zabezpečiť bezproblémový chod hotela

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

EKOSTAVBY, s.r.o.
Chrenovská 14
94901 Nitra
Slovensko
Tel: +421905861010