MASÉR - ZÁSTUP počas leta - Poliklinika ProCare Prešov

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Prešov
Poliklinika ProCare Prešov, Jurkovičova 19, Prešov

Pozícia / odvetvie

Masér

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Samostatne vykonáva odborné pracovné masérske činnosti.

Ponúkaný plat

739 EUR

Benefity a ďalšie výhody

Poliklinika ProCare Prešov ponúka možnosť získať skúsenosti a prax v reálnom pracovnom procese pre vyštudovaného maséra, študenta fyzioterapie, prípadne aktívneho dôchodcu.

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Výberové konanie prebieha za dodržiavania aktuálnych epidemiologických opatrení.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

Získajte zaujímavú pracovnú skúsenosť a prax. Vhodné aj pre absolventa. Ponúkame na leto možnosť privyrobiť si na našom rehabilitačnom oddelení ako masér. Ozvite sa nám čo najskôr. Ďakujeme za záujem!

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno