custom-banner

Pracuj ako operátor 4 dni v týždni v dvojzmennej prevádzke v Nitre

18.06.2021 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Dolné Hony
Nitra
Pozícia / odvetvie: Pomocné práce a brigády, Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 905 EUR
priemerná mzda 1100€ mes. brutto (základná mzda 905€ + príplatky) + gastrolístky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Operátor výroby v 2-zmennej prevádzke v Nitre (denná a nočná)
Denná: 6:00 - 16:20, Nočná: 19:40 - 6:00

- kompletizácia automobilov
- vhodné aj pre uchádzačov bez skúseností

Benefity a ďalšie výhody:

- 3 dni v týždni voľné (vrátane víkendu)
- na prácu vás zaškolíme,
- možnosť prestupu do kmeňového stavu už po skúšobnej dobe
- doprava zdarma

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

- manuálna zručnosť,
- možnosť pracovať na 2 zmeny (denná a nočná),
- pravidelná dochádzka,
- ochota učiť sa nové veci