Lekár - špecialista - neurológ - Poliklinika ProCare Prešov

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Prešov
Jurkovičova 19, Prešov

Pozícia / odvetvie

Lekár

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pracuje na pridelenom pracovisku ako samostatný lekár s kvalifikáciou . Vykonáva špecializovanú preventívnu; diagnostickú a liečebnú činnosť v medicínskom odbore na základe získanej špecializácie v odbore neurológia; riadne vyhotovuje a vedie zdravotnú dokumentáciu.

Ponúkaný plat

2300 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- motivačné mesačné výkonnostné finančné ohodnotenie
- plný úväzok (prípadne úväzok prispôsobený Vašim potrebám)
- príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféra polikliniky

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ozvite sa nám a dohodneme si stretnutie. Pohovor prebieha za dodržiavania aktuálnych epidemiologických opatrení.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Všeobecne požadované znalosti

Hľadáme nového kolegu alebo kolegyňu s chuťou pracovať, s propacientskym prístupom. Potrebná je ukončená špecializácia v odbore neurológia. Nutné základné počítačové znalosti. Prax vítaná.

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie