custom-banner

Inžinier kvality

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1200 EUR
    Finálna mzda sa odvíja od zamerania (dodávateľská, výrobná, zákaznícka kvalita), skúseností a znalostí a je predmetom individuálnej ponuky.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Pre nášho významného zákazníka obsadzujeme pracovné pozície Inžinierov kvality.

Pracovná náplň:
• Možné zameranie na procesnú / zákaznícku / dodávateľskú kvalitu
• Analýza problémov z oblasti kvality (dodávateľská, procesná i zákaznícka kvalita)
• Udržiavanie systémov kvality podľa požiadaviek spoločnosti
• Komunikácia s dodávateľmi/ zákazníkmi
• Podpora procesného a produktového auditu
• Príprava a zavádzanie nových projektov

Benefity a ďalšie výhody:

• Kariérny rast, profesionálnu sebarealizáciu a podporu interného talentu
• Odborné školenia a jazykové kurzy plne hradené zamestnávateľom
• 13. plat
• Vernostný bonus po 5-tich rokoch
• Podporujeme a odmeňujeme inovatívne nápady
• Referral bonus
• Benefit plus - benefity podľa vlastného výberu
• Flexibilná pracovná doba, home office
• Eventy a teambulding

Informácie pre uchádzača:

Pokiaľ máte o pozíciu záujem, zavolajte nám v pracovných dňoch od 8:00 do 16:00 hodiny na telefónne číslo: +420 608 156 431 prípadne pošlite svoj životopis cez formulár kliknutím na - email alebo Reagovať na ponuku.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z. z. .

Všeobecne požadované znalosti:

• Znalosť anglického jazyka slovom aj písmom (min. B2) podmienkou a znalosť nemeckého jazyka výhodou
• Znalosť platných noriem a štandardov kvality v automobilovom priemysle sú preferované
• Znalosť základných nástrojov kvality, noriem, zákazníckych požiadaviek, VDA 6.3, PPAP, APQP, FMEA, ….
• Samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita
• Schopnosť tímovej spolupráce
• Znalosť práce s PC – MS Office
• Vzdelanie technického smeru
• VP sk. B

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
  • Vodičský preukaz:
    B