custom-banner

ZÁMOČNÍK - vŕtačka - Bánovce nad Bebravou

18.06.2021 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bánovce nad Bebravou
Bánovce nad Bebravou
Pozícia / odvetvie: Strojárstvo, technika a rozvoj; Zámočník
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,51 EUR/hod.
4,51+ príspevok a bonusy, Možnosť zárobku až do výšky 1000 € brutto/mesiac.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- obsluha strojov a zariadení za účelom montáže zostáv,
- ručná montáž zostáv,
- zodpovednosť za vykonávanie práce len na základe svojej kvalifikácie,
- venovať pozornosť kvalite dielov,
- vyraďovanie chybných dielov (poškodený, nezhodný diel pracovník odloží do červenej prepravky na zablokované diely a
informuje TL),
- zodpovednosť za preberanie a odovzdávanie stroja a zariadenia na začiatku a konci pracovnej doby,
- vypisovanie potrebných záznamov a dokumentácie,
- označovanie a transport hotových dielov,
- zabezpečovať kvalitu vo vlastnej zodpovednosti, samokontrola,

Benefity a ďalšie výhody:

- jednorázová finančná odmena v prípade, ak za bezplatné darovanie krvi získa ocenenie "bronzová Jánskeho plaketa"
do výšky 50 €.
- práca nadčas - dosiahnutá mzda a mzdové zvýhodnenie vo výške 25 % jeho priemerného zárobku.
- príplatok za rizikové práce
- práca v noci - mzdové zvýhodnenie vo výške 1,80 €.
- práca v sobotu - dosiahnutá mzda a mzdové zvýhodnenie vo výške 1,79 €/hod.
- práca v nedeľu - dosiahnutá mzda a mzdové zvýhodnenie vo výške 3,58 €/hod.
- práca vo sviatok cez týždeň - mzdové zvýhodnenie vo výške 100 % jeho priemerného zárobku a 100 % príplatok.
- prácu vo sviatok cez víkend - dosiahnutá mzda, mzdové zvýhodnenie vo výške 100 % jeho priemerného zárobku a 25
% jeho priemerného zárobku.
- sťažené prostredie - príplatok vo výške 0,72 € za každú hodinu,
- stravné lístky, alebo finančný príspevok na stravu,
- závodné stravovanie,

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

- zodpovednosť pri práci a za zverené náradie,
- bezúhonnosť,
- flexibilita,
- chuť pracovať, učiť sa nové veci,
- pracovná disciplína,