custom-banner

Application Specialist - Vhodné pre absolvenstov (Ref. č.: 1-16-36138/PF)

18.06.2021 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Bratislava
Pozícia / odvetvie: Informatika - software; Programátor
Ponúkaný plat (základná mzda): 1650 EUR
1650 - 2000 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre medzinárodnú banku hľadáme talentovaného Junior Application špecialistu, ktorý sa chce podieať na rôznych lokálnych ale aj centrálne riadených projektoch. Ideálny je taký kandidát, ktorý sa chce uberať aplikačným supportom.

Ďalej môžeš od pozície očakávať:
· L1 a L2 support pre centrálne a lokálne aplikácie
· Prvotná analýza procesov a dát
· Analýza a vyhodnocovanie releasov
· Dodržiavanie IT štandardov
· Technická dokumentácia
· Komunikácia s externými dodávateľmi

Benefity a ďalšie výhody:

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, ktoré Ti budú predstavené na pohovore.

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

· Skúsenosti a prehľad s administráciou Windows serverov
· SQL
· Praktické používanie PowerShell scripting
· Anglický Jazyk B2/C1 - slovom aj písmom