custom-banner

Nastavovač baliacich strojov v čokoládovni - 1050€/mesačne + príplatky, UBYTOVANIE ZDARMA

17.06.2021 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Pozícia / odvetvie: Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Vedúci technického oddelenia
Ponúkaný plat (základná mzda): 5,10 EUR/hod.
5,10€/hod. + 10% prémie = 5,60€/hod. + príplatky - priemerná mesačná mzda 1050€
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Podieľanie sa na výrobnej činnosti s tímom danej linky
Obsluha strojov na baliacom úseku linky – nastavovanie parametrov a ich zaznamenávanie
Príprava a výmena kotúčov obalu, kontrola správnosti obalov
Kontrola výrobku – odoberanie vzoriek, vizuálna kontrola linky, váženie a kontrola hmotnosti výrobku
Zodpovednosť za kvalitu výrobkov

Benefity a ďalšie výhody:

Ubytovanie hradené zamestnávateľom
Zvýhodnený nákup čokoládových výrobkov
Periodické zdravotné prehliadky hradené zamestnávateľom
Osobný a kariérny rast
Stravné lístky formou finančného príspevku na bankový účet

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

Zodpovednosť
Skúsenosti z výroby a s baliacimi strojmi (výhodou)
Skúsenosť s ovládacími panelmi (výhodou)