custom-banner

Pracovník zákazníckeho servisu

17.06.2021 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Pri Šajbách
Bratislava, Senec; Pezinok, Svätý Jur
Pozícia / odvetvie: Administratíva; Administratívny pracovník, Asistent, Recepčná, Sekretárka, Telefonický operátor
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
1000
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- komunikácia so zákazníkom (e-mail, telefón), poskytovanie informácií, riešenie dotazov, podpora
- príjem a vybavenie požiadaviek zákazníkov a sťažností
- spracovanie objednávok v interných systémoch, interné evidencie
- spolupráca s ostatnými oddeleniami

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (začiatočník - A2)
Vhodné pre absolventov: Nie

Iné znalosti:

Strojopis

- dobrá znalosť práce s PC (písanie všetkými desiatimi výhodou)
- znalosť anglického jazyka min. úroveň A2 vítaná
- príjemné vystupovanie, pozitívny prístup, výborný ústny a písomný prejav
- prozákaznícka orientácia, tímový hráč, zodpovednosť, nekonfliktnosť
- schopnosť pracovať pod tlakom a dodržiavať termíny
- schopnosť absolvovať pohovor on-line